خانه

ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3

ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD

در سال 2001، ما راه اندازی اولین شرکت ما، HENGLI ماشین آلات.

Zhangjiagang شرکت HENGLI شرکت ماشین آلات، با مسئولیت محدود است در توسعه و تولید ماشین آلات متالورژی، ماشین آلات غذایی و ماشین آلات غیر استاندارد و غیره سری های مختلف از مدل ها می تواند خواسته های خود را در انتخاب سری LG و سری LD نورد، نورد سرد نورد لوله صاف و سرد دیدار تخصصی نقاشی ماشین آلات و غیره. ما برنده اعتماد از مشتریان با استفاده از با کیفیت بالا و خدمات کامل. فروش محصولات هر دو خانه و خارج از کشور. برخی از محصولات به کشورهای در هند، تایوان و دیگر مناطق صادر می شود.

ما چوب به بصورتی پایدار و محکم ایجاد این ایده که "اولین بار با کیفیت. شهرت بالاترین". ما با ارائه محصولات عالی، شهرت خوب و خدمات حرفه ای با اشتیاق کامل و همکاری صمیمانه. آن را به عنوان حفظ contant و شرکت امیدوار در سوژو را تحسین کرد. به گرمی به شرکت ما را برای بازدید و آموزش از خانه و خارج از کشور خوش آمدید.

در سال 2011، ما راه اندازی شرکت دوم ما، به Hengyang لوله های فولادی.

جیانگ سو به Hengyang فولاد لوله شرکت، آموزشی ویبولیتین است در تولید لوله های فولاد بلبرینگ، لوله از آلیاژ فولاد، لوله های فولادی خودرو و غیره، واقع در Zhangjiagang که در آن اشغال راه آب طلایی رودخانه یانگ تسه تخصصی، شرکت ما برخوردار دسترسی حمل و نقل مناسب و مزیت های بزرگ جغرافیایی . هنگیانگ با مساحت 30000 متر مربع، با یک منطقه ساخت تا از 20000 متر مربع است. کل دارایی ما می رسد 150 میلیون RMB و بیش از 100 نفر از پرسنل و مدیران فنی 18.
با تجهیزات عالی، روش معتبر، ساخت پیشرفته تولید و در سراسر اقدامات معاینه، محصولا ت اصلی ما "هنگینگ" لوله فولادی بدون درز برای خدمات مایع، لوله فولادی بدون درز برای دیگ بخار کم و متوسط فشار، لوله فولادی بدون درز برای دیگ بخار فشار بالا، نفت ترک خوردگی لوله، لوله و پوشش، دقت لوله فولادی بدون درز، لوله فولادی بدون درز برای مصارف ساختمانی می شدید در صنعت خودرو، صنعت موتور سیکلت و صنایع مکانیکی استفاده می شود. محصولات ما ساخته شده با یاطاقان معروف تولید کننده و به دست آوردن شهرت در میان مشتریان هر دو در خانه و خارج از کشور.
ما می خواهیم به همکاری با مشتریان و دوستان در داخل و خارج با محصولات و خدمات برتر و قیمت مناسب از همه مهمتر و شهرت زیبا. ما باور داریم که ما آینده ای با شکوه با شما ایجاد کند.

در سال 2013، راه اندازی شرکت سوم فاقد ما، به Hengyang متالورژی فن آوری، که به طور عمده برای صادرات، اجازه دهید مشتری خارجی ما یک خدمات بهتر است.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : HENGLI است ،، Hengyang

تعداد کارمندان : 160~200

فروش سالانه : 2000000-4500000

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

ما در راه اندازی اولین شرکت ما HENGLI ماشین آلات در 2000.And ما کارخانه های حرفه ای برای آسیاب پیلگر تا حال حاضر، اطلاعات بیشتر می توانید از وب سایت ما دیدن ( www.hengli-jx.com )

در سال 2010، ما راه اندازی شرکت دوم ما، به Hengyang لوله های فولادی، و آن شروع به تولید لوله از اوت در سال 2012، whihc شما می توانید از وب سایت ما (از www.jshyzg.cn ).

به منظور ارائه خدمات بهتر برای تجارت خارجی، ما راه اندازی شرکت بازرگانی خود ما را در 2012.

خدمات شرکت

ما چوب به بصورتی پایدار و محکم ایجاد این ایده که "اولین بار با کیفیت، شهرت بالاترین"، صداقت، حرفه ای، کارایی و از طریق سرویس اصل ما است، از زمان تأسیس آن، ما یک تصویر شرکت خوبی در میان مشتریان ایجاد کرده اند، و خدمات با کیفیت بالا برای آنها ارائه شده است.

شرکت تیم

تیم ما شامل هیئت مدیره، گروه مدیریت، بخش فروش (تجارت داخلی و واردات و صادرات)، گروه تحقیق و توسعه، واحد کنترل کیفیت، بخش تولید، امور مالی، گروه خرید، گروه حمل و نقل.

تماس

نشانی: Lingjiang سبز پارک صنعتی Zhangjiagang شرکت جیانگ سو، چین

آدرس کارخانه:Lingjiang سبز پارک صنعتی Zhangjiagang شرکت جیانگ سو، چین